Podgórki vs Skawianin

Zwycięstwo w Skawie. Po wyrównanej pierwszej połowie wynik był bezbramkowy, żadna z drużyn nie przejęła widocznej inicjatywy, obie drużyny grały bardzo zachowawczo, próbując przede wszystkim nie stracić bramki. Można powiedzieć, że pierwsza połowa była nudna, a najbardziej w oczy rzucała się trójka sędziowska i ich poczynania...
W drugiej połowie staraliśmy się przysłonić poczynania arbitrów, zaczęliśmy grać odważniej, przeciwnicy nie dotrzymali nam tempa, co poskutkowało dwiema bramkami i kolejnym pewnym zwycięstwem!


Przed nami półmetek rundy jesiennej sezonu 2016/2017. Tym razem zmierzymy się w Skawie z miejscowym zespołem "Skawianin" Skawa.
Piłkarze ze Skawy po czterech meczach zajmują 10 miejsce z 3 punktami, więc liczby są po naszej stronie, jednak nie można lekceważyć przeciwnika o czym już w tym sezonie przekonaliśmy się w Trutym remisując spotkanie z "Gromem" Morawczyna, która jak do tej pory strzeliła tylko 1 bramkę i z 1 punktem zamyka tabelę podhalańskiej grupy "B" - zachód. Obyśmy wyciągneli lekcję z przeszłości i zapewnili sobie komplet punktów.

Zapraszamy na mecz o godzinie 16:00 w najbliższą niedzielę!